Bizden Haberler

FARMALL C

 4 farklı model seçeneği ile sunulan yeni Case Farmall C serisi 4 silindirli common rail enjeksiyon sistemine sahip F5C motorları, 24 ileri 24 geri Hi-Lo transmisyonu ve elektronik çeki kontrol sistemi, çamurluk üstü hidrolik ve kuyruk mili kumandaları veya Powershuttle® hassasiyet ayarı gibi elektronik donanımları sayesinde tarlaların efendisi olmaya hazır.

Tier 4a Common Rail Motorlar

 Yeni Case IH Farmall C serisi 86, 99, 107 ve 114 HP güçlerinde yüksek basınçlı common rail enjeksiyon sistemi ile donatılmış Tier 4A çevre dostu motorları ve 115 litre yüksek yakıt deposu kapasitesi ile Türk çiftçilerimizin gücüne güç katmak için sabırsızlanıyor. 

Güvenilir, Yüksek Performanslı Transmisyon

 Tüm Case IH Farmall C modellerinde standart olarak sunulan 24 ileri - 24 geri Hi-Lo transmisyon, tarımsal faaliyetlerin en çok yapıldığı 0-10km/h hız aralığında 15 adet vites seçeneği sunarak, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 
Standart olarak sunulan Powershuttle mekik kolu ile özellikle sıra sonu dönüşlerinde manevra kabiliyeti artmaktadır. Powershuttle hassasiyet ayarı ile tarımsal ihtiyaca göre ileri geri manevranın şiddeti ayarlanmaktadır.
"Power-Clutch" el debriyajı, ayak debriyaj kullanımını en az seviyeye düşürerek kullanıcıların konforunu arttırmaktadır.

Güçlü Hidrolik Sistem

 4.280 kg yüksek kaldırma kapasitesi ve 6 adet hidrolik güç çıkışı sunan Case IH Farmall C serisi elektronik çeki kontrol sistemi ile kumanda edilmektedir. Toprak altı hassasiyetini, maksimum kaldırma yüksekliğini ve hidrolik kolların kaldırma-indirme hızını elektronik olarak hassas bir şekilde ayarlamak mümkündür. Çamurluk üstü hidrolik kumandalar sayesinde rahat ve konforlu bir şekilde ekipman ayarlanabilir.